INTENCJE

 

 

INTENCJE MSZALNE (15 – 22.09.2019 r.)

 

NIEDZIELA, 15. września

07:00 – † Ewę JASTRZĘBSKĄ

08:00 – † Krzysztofa WESOŁOWSKIEGO

09:30 – † Mirosławę

11:00 – †† Zofię KOCOŃ w 6. rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodzin: KOCOŃ, MIROSŁAW i TADEUSZ

12:30 – W INTENCJI PARAFIAN I DOBRODZIEJÓW

17:00 – †† Mariannę, Aleksandra GNICH i zmarłych z rodziny

18:30 – † Kazimierza GRUNT (gr. 22)

Poniedziałek, 16. września

07:00 – 

08:00 – 

09:00 – 

18:30 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo w życiu zakonnym i kapłańskim, opiekę Matki Bożej Anielskiej oraz zdrowie dla o. Proboszcza Roberta z okazji imienin – od grupy o. Pio

18:30 – Dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski z prośbą o dar zdrowego potomstwa dla Katarzyny i Mateusza

18:30 – † Kazimierza GRUNT (gr. 23)

18:30 – †† Hannę WASILEWICZ z d. TOBER i Jej męża Leszka TOBER

Wtorek, 17. września

07:00 – 

08:00 – † Kazimierza GRUNT (gr. 24)

09:00 – †† Reginę, Henryka i Ignacego ROGALSKICH oraz Zofię i Stanisława BIEGAŃSKICH

18:30 – ZBIOROWA MSZA ŚWIĘTA KU CZCI ŚW. ANTONIEGO Z PADWY

18:30 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo w życiu zakonnym i kapłańskim, opiekę Matki Bożej Anielskiej oraz zdrowie dla o. Proboszcza Roberta w dniu imienin – od wspólnoty Żywego Różańca i Parafialnego Zespołu Caritas

 

Środa, 18. września

07:00 – 

08:00 – 

09:00 – 

18:30 – O Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Loretańskiej dla Uczestników pielgrzymki do Loretto k. Wyszkowa z naszej Parafii

18:30 – † Kazimierza GRUNT (gr. 25)

18:30 – 

18:30 – 

Czwartek, 19. września

07:00 – 

08:00 – †† Zygmunta w 20. rocznicę śmierci i Jego zmarłych rodziców

09:00 – †† Helenę i Wojciecha SYZDUŁ

18:30 – † Kazimierza GRUNT (gr. 26)

18:30 – 

Piątek, 20. września

07:00 – 

08:00 – † Kazimierza GRUNT (gr. 27)

09:00 – †† Henrykę, Bogusława i Tadeusza STYSIAKÓW

18:30 – 

 

Sobota, 21. września

07:00 – 

08:00 – †† Stanisława w 3. rocznicę śmierci, Mariannę i Józefa GONTARSKICH, Stanisławę, Stanisława, Józefę i Mikołaja MORAWSKICH oraz Annę i Mikołaja WIĘSYKÓW

09:00 – 

Msza Święta z liturgią niedzielną

18:30 – † Kazimierza GRUNT (gr. 28)

18:30 – 

18:30 – 

NIEDZIELA, 22. września

07:00 – † Leszka KIERMASZ w 24. rocznicę śmierci

08:00 – †† Eugenię i Piotra SUSZEK

09:30 – †† Helenę i Edwarda MUSIALIKÓW, Genowefę, Annę i Wacława SZMIGIELSKICH, Bronisławę i Andrzeja SZELĄGIEWICZÓW oraz Romualda WOJTALEWICZA

11:00 – †† z rodzin: RZĄCÓW, KACZMARKÓW i WŁOSZCZEWSKICH

12:30 – W INTENCJI PARAFIAN I DOBRODZIEJÓW

17:00 – †† Romana PALARZ i Jego rodziców: Marię i Józefa

18:30 – O Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla wszystkich Powstańców oraz Ich rodzin

18:30 – † Kazimierza GRUNT (gr. 29)

 

W PRZYPADKU ZAUWAŻENIA BŁĘDÓW, PROSIMY O NIEZWŁOCZNE ZGŁASZANIE ICH W ZAKRYSTII, KANCELARII PARAFIALNEJ LUB ZA POŚREDNICTWEM E-MAIL. 

ZA WSZELKIE POMYŁKI PRZEPRASZAMY.

 

 

 

 

 

 

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
83 0.13203310966492