20 czerwca 2026
W dniu dzisiejszym, wraz z ministrantami, scholą oraz rodzicami, udaliśmy się pod opieką ojca proboszcza, ojca Gerarda i ojca Damiana do Kazimierza Dolnego nad Wisłą. Naszym celem było sanktuarium Matki Bożej Zwiastowania w Kazimierzu Dolnym. Program pielgrzymki był bardzo bogaty. Najpierw odbyliśmy rejs po Wiśle, a następnie mieliśmy czas wolny, aby nieco lepiej poznać Kazimierz Dolny. Później przejechaliśmy małymi busami, zwiedzając miasto i poznając jego historię. Kolejnym punktem była wizyta w sanktuarium, gdzie uczestniczyliśmy we Mszy Świętej, po której udaliśmy się na obiad. W tym czasie mieliśmy również możliwość zwiedzenia wnętrza klasztoru. Następnie odwiedziliśmy kościół parafialny pod wezwaniem św. Sebastiana. Po zwiedzaniu przyszedł czas wolny, który wykorzystaliśmy na zakup pamiątek oraz indywidualne spacery po mieście. Naszym przewodnikiem po Kazimierzu był brat Paweł, który posługuje w tym miejscu i przybliżył nam jego historię. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas i piękne wspomnienia.